PRODUKTY

/zestaw-gorace-nozyczki-thermo-cut-jaguar-nozyczki-tc-400-hurtownia-fryzjerska.html

Gorące nożyczki THERMO CUT Jaguar TC 400 / TCC the CARECUT - nowy model!

Kod produktu: 1045

PARAMETRY

Producent: JAGUAR
Waga: 0.5 kg
Dostępność:
Jest
 (2 szt.)
*) brutto + koszty dostawy
Cena netto: 4 349,59 zł Stara cena: 4 500,00 zł Cena brutto: 5 350,00 zł
szt.

OPIS PRODUKTU - Gorące nożyczki THERMO CUT Jaguar TC 400 / TCC the CARECUT - nowy model!

Zestaw Jaguar   CARECUT  TCC   rozmiar 5'5  / Jaguar Germany 

Gorące nożyczki Jaguar CARECUT to nowatorski system strzyżenia, który uszczelnia końcówki i wzmacnia włosy.

 

CARECUT został zaprojektowany specjalnie dla długich włosów. Im dłuższe włosy, tym bardziej są one narażone na działanie różnych czynników, takich jak promieniowanie UV, mechaniczna lub chemiczna ekspozycja jak suszenie, prostowanie lub koloryzację. Zaczynając od długości do ramion włosy mogą mieć słabe końcówki, być cienkie i kruche. Sprzyja to rozdwajaniu. Rozwiązaniem dla fryzjera jest teraz CARECUT.

 

Gorące nożyczki Jaguar CARECUT 

sprawiają, że włosy są piękne aż po same końce, silne i w dobrej kondycji.

 

Z każdym strzyżeniem końce są uszczelnione i utrzymują naturalną wilgotność i substancje odżywcze pozostają we włosach. CARECUT odżywia włosy, daje im siłę i odporność, aby wyglądały zdrowo i pięknie. Włosy rosną i są wytrzymałe. Poczujesz nową  jakość długoterminowej pielęgnacji włosów przez strzyżenie CARECUT. Efekt występuje natychmiastowo po strzyżeniu.

CARECUT odżywia włosy i sprawia że są naturalnie silne i piękne.

 

TCC CARECUT:

  • Uszczelnia końcówki i wzmacnia włosy.
  • Regulacja temperatury ostrzy.
  • Trzy zakresy temperatur: 100°C, 120°C i 140°C.
  • Wygodny przycisk do wyboru temperatury
  • Długi i cienki przewód zasilający'Czeęść nożyczek i ostrza posiada termiczną izolację
  • W zestawie stylowa walizka do przechowywania systemu TCC, klucz do regulacji nożyczek, szczoteczka do czyszczenia, oliwka oraz termiczna mata do odkładania nożyczek
  • Moc 20W.
  • Rozmiar 6" cali.W słowie wellness kryje się odwieczne pragnienie człowieka za harmonią, spokojem i dobrym samopoczuciem. 

„Be well” = być w dobrym zdrowiu.
Wellness to filozofia, styl życia, moda. Nowy trend cywilizacyjny, jakim jest dążenie do zachowania młodości, zdrowia i świetnej kondycji.
W czasach ciągłej presji i stresu, potrzeba pielęgnacji urody i relaksu bywa często pomijana.

System CARECUT TCC zaoferować klientom ekskluzywną usługę nie wymagającą żadnego wysiłku z ich strony.

 

Strzyżenie wellness:
Końcówki włosa są automatycznie uszczelniane podczas strzyżenia gorącym ostrzem. Dzięki temu włos nie traci naturalnej wilgotności oraz substancji odżywczych i jest skutecznie chroniony przed niekorzystnym wpływem środowiska.
Efekt: Objętość, połysk, sprężystość. Idealne uzupełnienie konwencjonalnej pielęgnacji włosów bez zbędnego wysiłku.

Zdrowy włos:

Każdy włos z natury jest zdrowy. Końcówka włosa wyrastającego ze skóry głowy jest uszczelniona.Taki włos jest błyszczący, elastyczny i odporny na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych

Struktura włosa:

Masa continuum zawiera naturalne składniki nawilżające, natłuszczające oraz odżywcze, które wypełniają wnętrze włosa od nasady po końcówkę.

Włos uszkodzony:

Promienie UV, zanieczyszczenie powietrza, zmiany temperatury, zabiegi chemiczne, uszkodzenia mechaniczne, mogą niszczyć włosy.

Nieuszczelnione końcówki:

Tradycyjne strzyżenie pozostawia końcówki włosów nieuszczelnione. Otwarte końcówki są przyczyną nadmiernej utraty wilgoci, co prowadzi do rozdwajania się włosów i pozbawia je ochrony przed dalszymi uszkodzeniami.

Pomysł uszczelniania końcówek włosów przy pomocy wysokiej temperatury powstał w odległej przeszłości.
Dawniej do sklejania rozdwojonych końcówek używano świec.
Metoda ta jednak uszkadzała włosy, ponieważ spalała końcówki, zamiast je sklejać.
Thermo-Cut oznacza, że ostrza nożyczek są gorące. Wysoka temperatura uszczelnia końcówkę każdego włosa w czasie strzyżenia.
Włos nie traci naturalnej wilgotności, ani substancji natłuszczających, przez co skutecznie powraca do swego stanu naturalnego.

 

Końcówki włosa podczas strzyżenia są uszczelniane pod wpływem wysokiej temperatury ostrza nożyczek. „Gorące nożyczki” przywracają włosom ich naturalny stan.

Gorące nożyczki - uszczelnienie końcówek:

Pomysł uszczelniania końcówek włosów przy pomocy wysokiej temperatury powstał w odległej przeszłości. Dawniej do sklejania rozdwojonych końcówek używano świec. Metoda ta jednak uszkadzała włosy, ponieważ „związywała” końcówki, zamiast je sklejać.

Jak działa System?

Podczas strzyżenia, przy użyciu ostrzy, których powierzchnia jest rozgrzana do wysokiej temperatury, zależnej od rodzaju włosa i ustalanej indywidualnie dla każdego klienta, jesteście w stanie zamknąć - uszczelnić końcówkę każdego włosa.

Jakie efekty dają gorące nożyczki?

Uszczelniony włos nie traci naturalnej wilgotności, ani substancji natłuszczających, przez co skutecznie powraca do swego naturalnego stanu. Efekty widoczne są już od pierwszego strzyżenia.

 

 

 PRODUKT NA ZAMÓWIENIE / JAGUAR GERMANY