PRODUKTY

/recoplast-kuracja-do-wlosow-botoks-zabieg-regeneracji-i-odnowy.html

Recoplast kuracja do włosów Boto zabieg regeneracji i odnowy

Kod produktu: 4072

PARAMETRY

Producent: Solari Dott.
Dostępność:
Jest
 (1000 szt.)
*) brutto + koszty dostawy
Cena netto: 7,32 zł Stara cena: 21,00 zł Cena brutto: 9,00 zł
szt.

OPIS PRODUKTU - Recoplast kuracja do włosów Boto zabieg regeneracji i odnowy

RECOPLAST Kuracja wypełniająca włosy 2x10 ml / Dott. Solari Made in Italy

 

botox zabieg 2 etapowy - fluid i booster - 2 x 10 ml saszetki które się łączy w miseczce i nakłada bezpośrednio na włosy

FLUID + BOOST

Skoncentrowana kuracja o natychmiastowym działaniu naprawczym i wypełniającym ubytki w uszkodzonych partiach włosa. Nadaje niezwykłej miękkości, naturalnego lśnienia i pozostawia włosy silniejsze i naturalnie piękne.

SPOSÓB UŻYCIA:

W miseczce wymieszać zawartość saszetek A i B w celu aktywacji produktu, uzyskać jednolitą kremową konsystencję którą nakładać pędzelkiem na wcześniej umyte i odsączone partie włosów, pozostawić na ok 5 minut, a następnie spłukać.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Nałożyć delikatnym masażem, a następnie spłucz.

Sposób użycia: w plastikowej misce wymieszać zawartość obu saszetek (boost i fluid). Całość mieszać energicznie czystym pędzelkiem w niemetalowej miseczce na gładką, kremową pianę. Nałożyć równomiernie na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, starannie natrzeć najbardziej zniszczone części włosa. Pozostawić na 10 minut, a następnie dokładnie spłukać letnią wodą.

 

Zabieg jest niezwykle regenerujący i nadaje efekt Boto, który przywróci kształt i objętość włosów. Rezultaty są widoczne już po pierwszym użyciu.