PRODUKTY

/decolorvit-plus.html

DECOLORVIT PLUS Rozjaśniacz /500g - niebieski SELECTIVE PROFESSIONAL

Kod produktu: 166

PARAMETRY

Waga: 0.5 kg
Dostępność:
Jest
 (65 szt.)
*) brutto + koszty dostawy
  • Opakowanie
Cena netto: 69,11 zł Stara cena: Cena brutto: 85,00 zł
szt.

OPIS PRODUKTU - DECOLORVIT PLUS Rozjaśniacz /500g - niebieski SELECTIVE PROFESSIONAL

DECOLORVIT PLUS blue max

Rozjaśniacz niebieski 500g

Selective Professional

 

Kompaktowy, uniwersalny, bezpyłowy proszek odbarwiający, umożliwiający osiągnięcie szybkiego efektu mocnego rozjaśnienia.

Gwarantuje równomierne i skuteczne rozjaśnienie zarówno włosów naturalnych, jak i farbowanych przy zastosowaniu różnych technik: całkowitego odbarwiania, balejażu, refleksów, przy stosowaniu na wolnym powietrzu lub pod osłoną.

Receptura proszku w mieszance z nowoczesną wodą utleniającą ACTIVE USE pozwala na rozjaśnienie nawet do 7 tonów przy utrzymaniu zdrowej struktury włosa.

Mieszanka jest łatwa do przyrządzania i wygodna do nakładania, dzięki swojej gładkiej, jednorodnej i zwartej konsystencji. Jej niebieskawy odcień pozwala uniknąć powstania niepożądanych żółtych refleksów.

Mieszanka jest kremowej konsystencji dobrze przywiera do włosów oraz foli aluminiowej. Nie zmienia struktury pod wpływem temperatury a więc można używać z różnego rodzaju źródłami temperatury.

Zaleca się stosowanie po zabiegu Maski Universal która przywraca włosom i skórze neutralne PH.

 

Zawarta w proszku guma Guar, pochodząca z roślin azjatyckich, ma zdolność do odtworzenia zniszczonej powierzchni warstwy hydrolipidowej. Dodaje włosom elastyczności i blasku, zapewnia długotrwałą ochronę zniszczonych partii. Proteina pszenicy oraz wyciąg z lawendy.

 

Czas działania: Zależy od wyboru procentowości ACTIVE USE i struktury włosa poddanego tej czynności. Maksymalny czas to 50 minut.

 

Zapach: delikatny, świeży - brzoskwinia / jabłko

 

Pojemność: Puszka - 500 g ( Opcje :1000 g, 1500 g oraz saszetka 25 g )